KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9287364
nr 928 7364
Etsning
Oidentifierad konstnär, signerad, modell, motivet: 14 x 25, 18/50
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 december 2014
kl 20:23:22
100 kr
150 kr